DBM25P1AFNA191
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DBM25P1AFNA191
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile DBM25P1AFNA191
Număr parc DBM25P1AFNA191 Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4137 pcs Fișa cu date
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 3 (DB, B)
Materialul Shell, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serie D*M
ambalare Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 25
Tipul de montare Panel Mount, Through Hole, Right Angle Material Inflamabilitate UL94 V-0
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Caracteristici Mounting Brackets descriere detaliata 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Ratingul curent 7.5A Tip de contact Signal