DBM13W3SA222
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DBM13W3SA222
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB RCPT 13POS PNL MNT
Foi de date: 1.DBM13W3SA222.pdf2.DBM13W3SA222.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile DBM13W3SA222
Număr parc DBM13W3SA222 Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB RCPT 13POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3450 pcs Fișa cu date 1.DBM13W3SA222.pdf2.DBM13W3SA222.pdf
Sârmă ecartament 8-26 AWG Voltaj -
terminare Solder Cup Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 3 (DB, B) - 13C3, 13W3
Materialul Shell, Finish Steel, Gold Plated Serie Combo D®, D*M
ambalare Bulk Alte nume IDBM13W3SA222
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 13 (10 + 3 Coax or Power) Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection - Materialul carcasei Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flansa Caracteristică Housing/Shell (Unthreaded) Caracteristici Shielded
descriere detaliata 13 (10 + 3 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector Ratingul curent 7.5A