DBM13W3SA101
Prezentarea produsului
Număr parc: DBM13W3SA101
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB RCPT 13POS PNL MNT
Foi de date: DBM13W3SA101.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DBM13W3SA101
Număr parc DBM13W3SA101 Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB RCPT 13POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6443 pcs Fișa cu date DBM13W3SA101.pdf
Sârmă ecartament 8-26 AWG Voltaj -
terminare Solder Cup Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 3 (DB, B) - 13C3, 13W3
Materialul Shell, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Serie Combo D®, D*M
ambalare Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 13 (10 + 3 Coax or Power)
Tipul de montare Panel Mount Material Inflamabilitate UL94 V-0
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Ratingul curent 7.5A Tip de contact Signal and Coax or Power (Not Included)