CA3102E20-22SWBA232
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CA3102E20-22SWBA232
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP
Foi de date: CA3102E20-22SWBA232.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CA3102E20-22SWBA232
Număr parc CA3102E20-22SWBA232 Producător Cannon
Descriere CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 2001 pcs Fișa cu date CA3102E20-22SWBA232.pdf
Voltaj 50V terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 9-35 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Black Zinc Cobalt Serie MIL-DTL-5015, CA-B
ambalare Bulk Alte nume CA3102E2022SWBA232
ICA3102E20-22SWBA232
Orientare W Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 6 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Caracteristici -
Tipul de fixare Reverse Bayonet Lock descriere detaliata 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
Ratingul curent 22A, 74A Contact Finisare Grosime - Împerechere -