CA3102E20-22SWB01
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CA3102E20-22SWB01
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT 6 POS BOX MNT W/SKTS
Foi de date: CA3102E20-22SWB01.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CA3102E20-22SWB01
Număr parc CA3102E20-22SWB01 Producător ITT Cannon, LLC
Descriere CONN RCPT 6 POS BOX MNT W/SKTS Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 2238 pcs Fișa cu date CA3102E20-22SWB01.pdf
Tensiune - evaluat 50V Introduceți atribute IP67 - Dust Tight, Waterproof
Materialul Shell, Finish - Serie MIL-DTL-5015, CA-B
Starea RoHS Bulk Alte nume CA3102E2022SWB01
ICA3102E20-22SWB01
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Numărul de poziții 6
Tipul de montare Panel Mount, Flange Codul producătorului CA3102E20-22SWB01
Diametru mare furnizat 20-22 Caracteristici -
Descriere extinsă 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver Descriere CONN RCPT 6 POS BOX MNT W/SKTS
Ratingul curent 22A, 74A Curent - maxim / contact Reverse Bayonet Lock