CA06COMF22-14SB
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CA06COMF22-14SB
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG FMALE 19POS SOLDER CUP
Foi de date: CA06COMF22-14SB.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CA06COMF22-14SB
Număr parc CA06COMF22-14SB Producător Cannon
Descriere CONN PLUG FMALE 19POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1292 pcs Fișa cu date CA06COMF22-14SB.pdf
Voltaj 500VAC, 700VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 8-33 Shell Material Aluminum Alloy and Zinc Die Cast
Shell Finish Nickel Serie MIL-DTL-5015, CA-COM-B
ambalare Bulk Alte nume CA06COMF2214SB
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 19 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Caracteristici -
Tipul de fixare Reverse Bayonet Lock descriere detaliata 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
Ratingul curent 22A Contact Finisare Grosime - Împerechere -
Contact Finish - Împerechere Silver Tip conector Plug, Female Sockets
Culoare Silver
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
CA06COMF20A48PB01
CA06COMF20A48PB01
Producători: Cannon
Descriere: CONN PLUG MALE 19POS SILVR CRIMP
In stoc: 5090 pcs
Descarca: CA06COMF20A48PB01.pdf
RFQ
CA06COMF22-14S
CA06COMF22-14S
Producători: Cannon
Descriere: CONN PLUG FMALE 19POS SOLDER CUP