CA06COMF22-14S
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CA06COMF22-14S
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG FMALE 19POS SOLDER CUP
Foi de date: CA06COMF22-14S.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile CA06COMF22-14S
Număr parc CA06COMF22-14S Producător Cannon
Descriere CONN PLUG FMALE 19POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4667 pcs Fișa cu date CA06COMF22-14S.pdf
Voltaj 500VAC, 700VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 8-33 Shell Material Aluminum Alloy and Zinc Die Cast
Shell Finish Nickel Serie MIL-DTL-5015, CA-COM
ambalare Bulk Alte nume CA06COMF2214S
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 19 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
Ratingul curent 22A Contact Finisare Grosime - Împerechere -