VMS-550-15
CUI, Inc.CUI, Inc.
VMS-550-15 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: VMS-550-15
Producator / Marca: CUI, Inc.
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 15V 120W/500W
Foi de date: VMS-550-15.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 373 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 373 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
42 pcs
  • Mesaj
Specificațiile VMS-550-15
Număr parc VMS-550-15 Producător CUI, Inc.
Descriere AC/DC CONVERTER 15V 120W/500W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 373 pcs Fișa cu date VMS-550-15.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 15V
Tensiune - Izolare 4.2kV Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Dimensiune / Dimensiune 5.00" L x 3.00" W x 1.50" H (127.0mm x 76.2mm x 38.1mm)
Serie VMS-550 Putere (Wați) 120W (500W Forced Air)
Temperatura de Operare -40°C ~ 70°C (With Derating) Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Chassis Mount Sarcină minimă necesară -
Eficienţă 90% descriere detaliata Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 33.33A 90 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 33.33A California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.