VMS-550-12
CUI, Inc.CUI, Inc.
VMS-550-12 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: VMS-550-12
Producator / Marca: CUI, Inc.
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 12V 120W/500W
Foi de date: VMS-550-12.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 333 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 333 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
42 pcs
  • Mesaj
Specificațiile VMS-550-12
Număr parc VMS-550-12 Producător CUI, Inc.
Descriere AC/DC CONVERTER 12V 120W/500W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 333 pcs Fișa cu date VMS-550-12.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 12V
Tensiune - Izolare 4.2kV Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Dimensiune / Dimensiune 5.00" L x 3.00" W x 1.50" H (127.0mm x 76.2mm x 38.1mm)
Serie VMS-550 Putere (Wați) 120W (500W Forced Air)
Alte nume 102-4471 Temperatura de Operare -40°C ~ 70°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Sarcină minimă necesară -
Eficienţă 90% descriere detaliata Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 41.67A 90 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 41.67A California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.
Aprobări CE, cURus, NEMKO Aplicații Medical
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
VMS-40-5
VMS-40-5
Producători: CUI, Inc.
Descriere: AC/DC CONVERTER 5V 40W