VHB75-D48-S12
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: VHB75-D48-S12
Producator / Marca: CUI, Inc.
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 12V 75W
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
48 pcs
  • Mesaj
Specificațiile VHB75-D48-S12
Număr parc VHB75-D48-S12 Producător CUI, Inc.
Descriere DC DC CONVERTER 12V 75W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1164 pcs Fișa cu date
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 12V
Tensiune - Izolare 1.5kV Tensiune - Intrare (Min) 36V
Tensiune - Intrare (Max) 75V Tip Isolated Module
Pachetul dispozitivului furnizor Half Brick Dimensiune / Dimensiune 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Serie VHB75 Putere (Wați) 75W
Pachet / Caz 9-DIP Module Alte nume VHB75D48S12
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 85% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 6.25A 36V - 75V Input
Curent - Ieșire (Max) 6.25A Caracteristici de control Enable, Active High