VHB75-D24-S3R3
CUI, Inc.CUI, Inc.
VHB75-D24-S3R3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: VHB75-D24-S3R3
Producator / Marca: CUI, Inc.
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 3.3V 75W
Foi de date: VHB75-D24-S3R3.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
48 pcs
  • Mesaj
Specificațiile VHB75-D24-S3R3
Număr parc VHB75-D24-S3R3 Producător CUI, Inc.
Descriere DC DC CONVERTER 3.3V 75W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1043 pcs Fișa cu date VHB75-D24-S3R3.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 3.3V Tensiune - Izolare 1.5kV
Tensiune - Intrare (Min) 18V Tensiune - Intrare (Max) 36V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Serie VHB75 Putere (Wați) 75W
ambalare Bulk Pachet / Caz 9-DIP Module, 1/2 Brick
Alte nume 102-1260
VHB75D24S3R3
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Eficienţă 79% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 15A 18V - 36V Input
Curent - Ieșire (Max) 15A Caracteristici de control Enable, Active High