SWM30-15-EV-P6R
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWM30-15-EV-P6R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SWM30-15-EV-P6R
Producator / Marca: CUI, Inc.
Descrierea produsului AC/DC WALL MOUNT 15V 30W
Foi de date: SWM30-15-EV-P6R.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SWM30-15-EV-P6R
Număr parc SWM30-15-EV-P6R Producător CUI, Inc.
Descriere AC/DC WALL MOUNT 15V 30W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5465 pcs Fișa cu date SWM30-15-EV-P6R.pdf
Tensiune - ieșire 15V Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC
Dimensiune / Dimensiune 2.99" L x 1.69" W x 1.16" H (75.9mm x 42.9mm x 29.5mm) Serie SWM30-E (30W)
Regiunea utilizată Europe Putere (Wați) 30W
Polarizare Positive Center Conector de ieșire Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Temperatura de Operare 0°C ~ 40°C Nu consumați energie de încărcare 75mW (Max)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip de introducere Fixed Blade
Conector de intrare CEE 7/16 Formă Wall Mount
Eficienţă Level VI, CoC Tier 2 descriere detaliata 15V 30W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Curent - Ieșire (Max) 2A Lungimea cablurilor 47.2" (1.20m)