SWM30-12-NV-P6
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWM30-12-NV-P6 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SWM30-12-NV-P6
Producator / Marca: CUI, Inc.
Descrierea produsului AC/DC WALL MOUNT 12V 30W
Foi de date: SWM30-12-NV-P6.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1040 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SWM30-12-NV-P6
Număr parc SWM30-12-NV-P6 Producător CUI, Inc.
Descriere AC/DC WALL MOUNT 12V 30W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6220 pcs Fișa cu date SWM30-12-NV-P6.pdf
Tensiune - ieșire 12V Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC
Dimensiune / Dimensiune 2.99" L x 1.69" W x 1.16" H (75.9mm x 42.9mm x 29.5mm) Serie SWM30-N (30W)
Regiunea utilizată North America Putere (Wați) 30W
Polarizare Positive Center Conector de ieșire Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Temperatura de Operare 0°C ~ 40°C Nu consumați energie de încărcare 100mW (Max)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip de introducere Fixed Blade
Conector de intrare NEMA 1-15P Formă Wall Mount
Eficienţă Level VI descriere detaliata 12V 30W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Curent - Ieșire (Max) 3A Lungimea cablurilor 47.2" (1.20m)