SWI12-12-E-P6R
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWI12-12-E-P6R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SWI12-12-E-P6R
Producator / Marca: CUI, Inc.
Descrierea produsului AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
Foi de date: SWI12-12-E-P6R.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SWI12-12-E-P6R
Număr parc SWI12-12-E-P6R Producător CUI, Inc.
Descriere AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 10118 pcs Fișa cu date SWI12-12-E-P6R.pdf
Greutate 0.278 lb (126.1g) Tensiune - ieșire 12V
Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC Dimensiune / Dimensiune 2.83" L x 1.34" W x 2.38" H (72.0mm x 34.0mm x 60.5mm)
Serie SWI12-E (12W) Regiunea utilizată Europe
Putere (Wați) 12W Polarizare Positive Center
Conector de ieșire Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Alte nume SWI1212EP6R
Temperatura de Operare 0°C ~ 40°C Nu consumați energie de încărcare 75mW (Max)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip de introducere Fixed Blade
Conector de intrare CEE 7/16 Formă Wall Mount
Eficienţă Level VI, CoC Tier 2 descriere detaliata 12V 12W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Curent - Ieșire (Max) 1A Lungimea cablurilor 59" (1.50m)