SWI12-12-E-P6
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWI12-12-E-P6 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SWI12-12-E-P6
Producator / Marca: CUI, Inc.
Descrierea produsului AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
Foi de date: SWI12-12-E-P6.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SWI12-12-E-P6
Număr parc SWI12-12-E-P6 Producător CUI, Inc.
Descriere AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 10203 pcs Fișa cu date SWI12-12-E-P6.pdf
Greutate 0.278 lb (126.1g) Tensiune - ieșire 12V
Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC Dimensiune / Dimensiune 2.83" L x 1.34" W x 2.38" H (72.0mm x 34.0mm x 60.5mm)
Serie SWI12-E (12W) Regiunea utilizată Europe
Putere (Wați) 12W Polarizare Positive Center
Conector de ieșire Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Alte nume SWI1212EP6
Temperatura de Operare 0°C ~ 40°C Nu consumați energie de încărcare 75mW (Max)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip de introducere Fixed Blade
Conector de intrare CEE 7/16 Formă Wall Mount
Eficienţă Level VI, CoC Tier 2 descriere detaliata 12V 12W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Curent - Ieșire (Max) 1A Lungimea cablurilor 59" (1.50m)
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SWI12-12-E-P6R
SWI12-12-E-P6R
Producători: CUI, Inc.
Descriere: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W