SWI10-5-E-MUB
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWI10-5-E-MUB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SWI10-5-E-MUB
Producator / Marca: CUI, Inc.
Descrierea produsului AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10W
Foi de date: SWI10-5-E-MUB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
540 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SWI10-5-E-MUB
Număr parc SWI10-5-E-MUB Producător CUI, Inc.
Descriere AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 16043 pcs Fișa cu date SWI10-5-E-MUB.pdf
Greutate 0.212 lb (96.16g) Tensiune - ieșire 5V
Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC Dimensiune / Dimensiune 2.72" L x 1.13" W x 3.06" H (69.0mm x 28.8mm x 77.7mm)
Serie SWI10-E (10W) Regiunea utilizată Europe
Putere (Wați) 10W Polarizare -
Conector de ieșire USB Micro Temperatura de Operare 0°C ~ 40°C
Nu consumați energie de încărcare 75mW (Max) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tip de introducere Fixed Blade Conector de intrare CEE 7/16
Formă Wall Mount Eficienţă Level VI, CoC Tier 2
descriere detaliata 5V 10W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Curent - Ieșire (Max) 2A
Lungimea cablurilor 59" (1.50m) California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.