SWI10-12-N-P7
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWI10-12-N-P7 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SWI10-12-N-P7
Producator / Marca: CUI, Inc.
Descrierea produsului AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 10W
Foi de date: SWI10-12-N-P7.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
480 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SWI10-12-N-P7
Număr parc SWI10-12-N-P7 Producător CUI, Inc.
Descriere AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 10W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 12975 pcs Fișa cu date SWI10-12-N-P7.pdf
Greutate 0.199 lb (90.26g) Tensiune - ieșire 12V
Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC Dimensiune / Dimensiune 2.72" L x 1.13" W x 3.06" H (69.0mm x 28.8mm x 77.7mm)
Serie SWI10-N (10W) Regiunea utilizată North America
Putere (Wați) 10W Polarizare Positive Center
Conector de ieșire Barrel Plug, 1.35mm I.D. x 3.5mm O.D. x 9.5mm Temperatura de Operare 0°C ~ 40°C
Nu consumați energie de încărcare 75mW (Max) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tip de introducere Fixed Blade Conector de intrare NEMA 1-15P
Formă Wall Mount Eficienţă Level VI, CoC Tier 2
descriere detaliata 12V 10W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Curent - Ieșire (Max) 1A
Lungimea cablurilor 59" (1.50m) California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.