PVB3-D5-D12-D
CUI, Inc.CUI, Inc.
PVB3-D5-D12-D Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PVB3-D5-D12-D
Producator / Marca: CUI, Inc.
Descrierea produsului DC DC CONVERTER +/-12V 3W
Foi de date: PVB3-D5-D12-D.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
35 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PVB3-D5-D12-D
Număr parc PVB3-D5-D12-D Producător CUI, Inc.
Descriere DC DC CONVERTER +/-12V 3W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5079 pcs Fișa cu date PVB3-D5-D12-D.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -12V
Tensiune - Ieșire 1 12V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 4.5V Tensiune - Intrare (Max) 9V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serie PVB3-D Putere (Wați) 3W
ambalare Tube Pachet / Caz 24-DIP Module, 10 Leads
Alte nume 102-2871
PVB3D5D12D
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Numărul de ieșiri 2 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici OCP, SCP Eficienţă 76%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 125mA, 125mA 4.5V - 9V Input Curent - Ieșire (Max) 125mA, 125mA
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
PVB3-D48-D15-D
PVB3-D48-D15-D
Producători: CUI, Inc.
Descriere: DC DC CONVERTER +/-15V 3W
In stoc: 6695 pcs
Descarca: PVB3-D48-D15-D.pdf
RFQ
PVB3-D48-S12-D
PVB3-D48-S12-D
Producători: CUI, Inc.
Descriere: DC DC CONVERTER 12V 3W
In stoc: 6767 pcs
Descarca: PVB3-D48-S12-D.pdf
RFQ
PVB4 EE 300 NS LFS
PVB4 EE 300 NS LFS
Producători: C&K
Descriere: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 0.1A 14V