PVB3-D48-S15-D
CUI, Inc.CUI, Inc.
PVB3-D48-S15-D Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PVB3-D48-S15-D
Producator / Marca: CUI, Inc.
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 15V 3W
Foi de date: PVB3-D48-S15-D.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
7 pcs
14 pcs
28 pcs
56 pcs
105 pcs
252 pcs
504 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PVB3-D48-S15-D
Număr parc PVB3-D48-S15-D Producător CUI, Inc.
Descriere DC DC CONVERTER 15V 3W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6025 pcs Fișa cu date PVB3-D48-S15-D.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 15V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 36V Tensiune - Intrare (Max) 75V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serie PVB3-D Putere (Wați) 3W
ambalare Tube Pachet / Caz 24-DIP Module, 10 Leads
Alte nume 102-3099-5
PVB3-D48-S15-D-ND
PVB3D48S15D
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici OCP, SCP Eficienţă 86%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 200mA 36V - 75V Input Curent - Ieșire (Max) 200mA