EMMA240125-P6P-IC
CUI, Inc.CUI, Inc.
EMMA240125-P6P-IC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EMMA240125-P6P-IC
Producator / Marca: CUI, Inc.
Descrierea produsului AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 30W
Foi de date: EMMA240125-P6P-IC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EMMA240125-P6P-IC
Număr parc EMMA240125-P6P-IC Producător CUI, Inc.
Descriere AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 30W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3373 pcs Fișa cu date EMMA240125-P6P-IC.pdf
Greutate 0.662 lb (300.28g) Tensiune - ieșire 24V
Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC Dimensiune / Dimensiune 4.28" L x 2.44" W x 1.45" H (108.7mm x 62.0mm x 36.7mm)
Serie EMMA (30W) Regiunea utilizată International
Putere (Wați) 30W Polarizare Positive Center
Conector de ieșire Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Alte nume EMMA240125P6PIC
Temperatura de Operare 0°C ~ 40°C Nu consumați energie de încărcare 300mW (Max)
Conector de intrare Multi-Blade Formă Wall Mount
Eficienţă Level V descriere detaliata 24V 30W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Included) Input
Curent - Ieșire (Max) 1.25A Lungimea cablurilor 70.9" (1.80m)