EMMA240063-P6P-IC
CUI, Inc.CUI, Inc.
EMMA240063-P6P-IC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EMMA240063-P6P-IC
Producator / Marca: CUI, Inc.
Descrierea produsului AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 15W
Foi de date: EMMA240063-P6P-IC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EMMA240063-P6P-IC
Număr parc EMMA240063-P6P-IC Producător CUI, Inc.
Descriere AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 15W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3755 pcs Fișa cu date EMMA240063-P6P-IC.pdf
Greutate 0.287 lb (130.18g) Tensiune - ieșire 24V
Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC Dimensiune / Dimensiune 3.17" L x 1.89" W x 1.71" H (80.6mm x 47.9mm x 43.3mm)
Serie EMMA (15W) Regiunea utilizată International
Putere (Wați) 15W Polarizare Positive Center
Conector de ieșire Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Alte nume EMMA240063P6PIC
Temperatura de Operare 0°C ~ 50°C Nu consumați energie de încărcare 300mW (Max)
Conector de intrare Multi-Blade Formă Wall Mount
Eficienţă Level V descriere detaliata 24V 15W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Included) Input
Curent - Ieșire (Max) 625mA Lungimea cablurilor 70.9" (1.80m)