DPD120030-P13/RN
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DPD120030-P13/RN
Producator / Marca: CUI, Inc.
Descrierea produsului AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 4W
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile DPD120030-P13/RN
Număr parc DPD120030-P13/RN Producător CUI, Inc.
Descriere AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 4W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4340 pcs Fișa cu date
Greutate - Tensiune - ieșire 12V
Tensiune - intrare 120VAC Dimensiune / Dimensiune 2.36" L x 1.99" W x 1.61" H (60.0mm x 50.5mm x 41.0mm)
Serie - Regiunea utilizată North America
Putere (Wați) 3.6W Polarizare Negative Center
Conector de ieșire Barrel Plug R/A, 1.7mm I.D. x 4.0mm O.D. x 9.5mm Alte nume DPD120030P13/RN
Temperatura de Operare - Nu consumați energie de încărcare -
Conector de intrare NEMA 1-15P Formă Wall Mount
Eficienţă - descriere detaliata 12V 3.6W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Curent - Ieșire (Max) 300mA Lungimea cablurilor 72" (1.83m)
Aprobări - Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DPD120030-P13N-TC
DPD120030-P13N-TC
Producători: CUI, Inc.
Descriere: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 4W
In stoc: 2807 pcs
Descarca:
RFQ
DPD120030-P13N
DPD120030-P13N
Producători: CUI, Inc.
In stoc: 5104 pcs
Descarca:
RFQ
DPD120030-P13/RN-TC
DPD120030-P13/RN-TC