DPD120030-P12P
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DPD120030-P12P
Producator / Marca: CUI, Inc.
Descrierea produsului AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 4W
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile DPD120030-P12P
Număr parc DPD120030-P12P Producător CUI, Inc.
Descriere AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 4W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3848 pcs Fișa cu date
Greutate - Tensiune - ieșire 12V
Tensiune - intrare 120VAC Dimensiune / Dimensiune 2.36" L x 1.99" W x 1.61" H (60.0mm x 50.5mm x 41.0mm)
Serie - Regiunea utilizată North America
Putere (Wați) 3.6W Polarizare Positive Center
Conector de ieșire Barrel Plug, 0.7mm I.D. x 2.4mm O.D. x 9.5mm Alte nume DPD120030P12P
Temperatura de Operare - Nu consumați energie de încărcare -
Conector de intrare NEMA 1-15P Formă Wall Mount
Eficienţă - descriere detaliata 12V 3.6W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Curent - Ieșire (Max) 300mA Lungimea cablurilor 72" (1.83m)
Aprobări - Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DPD120030-P12/RN-TC
DPD120030-P12/RN-TC
Producători: CUI, Inc.
Descriere: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 4W
In stoc: 4463 pcs
Descarca:
RFQ
DPD120030-P12P-TC
DPD120030-P12P-TC
Producători: CUI, Inc.