DPD090010-P14N-SZ
Prezentarea produsului
Număr parc: DPD090010-P14N-SZ
Producator / Marca: CUI, Inc.
Descrierea produsului AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 900MW
Foi de date: DPD090010-P14N-SZ.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DPD090010-P14N-SZ
Număr parc DPD090010-P14N-SZ Producător CUI, Inc.
Descriere AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 900MW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5797 pcs Fișa cu date DPD090010-P14N-SZ.pdf
Greutate - Tensiune - ieșire 9V
Tensiune - intrare 120VAC Dimensiune / Dimensiune 2.15" L x 1.67" W x 1.46" H (54.6mm x 42.5mm x 37.0mm)
Serie - Regiunea utilizată North America
Putere (Wați) 900mW Polarizare Negative Center
Conector de ieșire Barrel Plug, 1.7mm I.D. x 4.8mm O.D. x 9.5mm Alte nume DPD090010P14NSZ
Eficienţă - descriere detaliata 9V 900mW AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Curent - Ieșire (Max) 100mA Lungimea cablurilor 72" (1.83m)