DPD090010-P13P-SZ
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DPD090010-P13P-SZ
Producator / Marca: CUI, Inc.
Descrierea produsului AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 900MW
Foi de date: DPD090010-P13P-SZ.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DPD090010-P13P-SZ
Număr parc DPD090010-P13P-SZ Producător CUI, Inc.
Descriere AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 900MW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4901 pcs Fișa cu date DPD090010-P13P-SZ.pdf
Greutate - Tensiune - ieșire 9V
Tensiune - intrare 120VAC Dimensiune / Dimensiune 2.15" L x 1.67" W x 1.46" H (54.6mm x 42.5mm x 37.0mm)
Serie - Regiunea utilizată North America
Putere (Wați) 900mW Polarizare Positive Center
Conector de ieșire Barrel Plug, 1.7mm I.D. x 4.0mm O.D. x 9.5mm Alte nume DPD090010P13PSZ
Temperatura de Operare - Nu consumați energie de încărcare -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip de introducere Fixed Blade
Conector de intrare NEMA 1-15P Formă Wall Mount
Eficienţă - descriere detaliata 9V 900mW AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Curent - Ieșire (Max) 100mA Lungimea cablurilor 72" (1.83m)