CB3-3I-29M4912
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CB3-3I-29M4912 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CB3-3I-29M4912
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului OSC XO 29.4912MHZ HCMOS TTL SMD
Foi de date: CB3-3I-29M4912.pdf
  • Mesaj
Specificațiile CB3-3I-29M4912
Număr parc CB3-3I-29M4912 Producător CTS Electronic Components
Descriere OSC XO 29.4912MHZ HCMOS TTL SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 90760 pcs Fișa cu date CB3-3I-29M4912.pdf
Tensiune - Aprovizionare 5V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie CB3
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție HCMOS, TTL
Alte nume CB3-3I-29.4912-T
CB3-3I-29M491200
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.071" (1.80mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate ±50ppm
Frecvență 29.4912MHz descriere detaliata 29.4912MHz XO (Standard) HCMOS, TTL Oscillator 5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 50mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 10µA