CB3-3I-25M0000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CB3-3I-25M0000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CB3-3I-25M0000
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului OSC XO 25.000MHZ HCMOS TTL SMD
Foi de date: CB3-3I-25M0000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CB3-3I-25M0000
Număr parc CB3-3I-25M0000 Producător CTS Electronic Components
Descriere OSC XO 25.000MHZ HCMOS TTL SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 73031 pcs Fișa cu date CB3-3I-25M0000.pdf
Tensiune - Aprovizionare 5V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie CB3