768203100GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
768203100GPTR13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 768203100GPTR13
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES ARRAY 10 RES 10 OHM 20SOIC
Foi de date: 768203100GPTR13.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 768203100GPTR13
Număr parc 768203100GPTR13 Producător CTS Electronic Components
Descriere RES ARRAY 10 RES 10 OHM 20SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 95540 pcs Fișa cu date 768203100GPTR13.pdf
Toleranţă ±2% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.540" L x 0.220" W (13.70mm x 5.59mm)
Serie 768 Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 10
Putere pe element 200mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 20-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rezistențe 10 Număr de știfturi 20
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.071" (1.80mm)
descriere detaliata 10 Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 10 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 20-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Tipul circuitului Isolated
Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
768203104GP
768203104GP
Producători: CTS Electronic Components
Descriere: RES ARRAY 10 RES 100K OHM 20SOIC
In stoc: 103881 pcs
Descarca: 768203104GP.pdf
RFQ
Descriere: RES ARRAY 10 RES 10 OHM 20SOIC