768201472JPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
768201472JPTR13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 768201472JPTR13
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES ARRAY 19 RES 4.7K OHM 20SOIC
Foi de date: 768201472JPTR13.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 768201472JPTR13
Număr parc 768201472JPTR13 Producător CTS Electronic Components
Descriere RES ARRAY 19 RES 4.7K OHM 20SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 98220 pcs Fișa cu date 768201472JPTR13.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.540" L x 0.220" W (13.70mm x 5.59mm)
Serie 768 Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 4.7k
Putere pe element 100mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 20-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rezistențe 19 Număr de știfturi 20
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.071" (1.80mm)
descriere detaliata 4.7k Ohm ±5% 100mW Power Per Element Bussed 19 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 20-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Tipul circuitului Bussed
Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
768201472JP
768201472JP
Producători: CTS Electronic Components
Descriere: RES ARRAY 19 RES 4.7K OHM 20SOIC