767141390GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
767141390GPTR13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 767141390GPTR13
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES ARRAY 13 RES 39 OHM 14SOIC
Foi de date: 767141390GPTR13.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 767141390GPTR13
Număr parc 767141390GPTR13 Producător CTS Electronic Components
Descriere RES ARRAY 13 RES 39 OHM 14SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 81386 pcs Fișa cu date 767141390GPTR13.pdf
Toleranţă ±2% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
Serie 767 Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 39
Putere pe element 100mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rezistențe 13 Număr de știfturi 14
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.093" (2.36mm)
descriere detaliata 39 Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 13 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Tipul circuitului Bussed
Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
767141391GPTR13
767141391GPTR13
Producători: CTS Electronic Components
Descriere: RES ARRAY 13 RES 390 OHM 14SOIC
In stoc: 101612 pcs
Descarca: 767141391GPTR13.pdf
RFQ
Descriere: RES ARRAY 13 RES 33K OHM 14SOIC
In stoc: 105215 pcs
Descarca: 767141333GPTR13.pdf
RFQ
767141390G
767141390G
Descriere: RES ARRAY 13 RES 39 OHM 14SOIC
Descarca: 767141390G.pdf
Descriere: RES ARRAY 13 RES 3.9K OHM 14SOIC
Descarca: 767141392G.pdf
767141391GP
767141391GP
Descarca: 767141391GP.pdf
Descarca: 767141390GP.pdf
Descriere: RES ARRAY 13 RES 330K OHM 14SOIC
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW