767141334GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
767141334GPTR13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 767141334GPTR13
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES ARRAY 13 RES 330K OHM 14SOIC
Foi de date: 767141334GPTR13.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 767141334GPTR13
Număr parc 767141334GPTR13 Producător CTS Electronic Components
Descriere RES ARRAY 13 RES 330K OHM 14SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 87723 pcs Fișa cu date 767141334GPTR13.pdf
Toleranţă ±2% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
Serie 767 Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 330k
Putere pe element 100mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rezistențe 13 Număr de știfturi 14
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.093" (2.36mm)
descriere detaliata 330k Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 13 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Tipul circuitului Bussed
Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
767141390G
767141390G
Producători: CTS Electronic Components
Descriere: RES ARRAY 13 RES 39 OHM 14SOIC
In stoc: 5436 pcs
Descarca: 767141390G.pdf
RFQ
Descriere: RES ARRAY 13 RES 33K OHM 14SOIC
In stoc: 6503 pcs
Descarca: 767141333G.pdf
RFQ
Descriere: RES ARRAY 13 RES 330K OHM 14SOIC
767141390GPTR13
767141390GPTR13
Descarca: 767141390GPTR13.pdf
Descriere: RES ARRAY 13 RES 390 OHM 14SOIC
Descarca: 767141391GPTR13.pdf
767141334GP
767141334GP
Descarca: 767141334GP.pdf
Descarca: 767141333GP.pdf