753163470GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
753163470GPTR13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 753163470GPTR13
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES ARRAY 8 RES 47 OHM 16DRT
Foi de date: 753163470GPTR13.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 753163470GPTR13
Număr parc 753163470GPTR13 Producător CTS Electronic Components
Descriere RES ARRAY 8 RES 47 OHM 16DRT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 62807 pcs Fișa cu date 753163470GPTR13.pdf
Toleranţă ±2% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.245" L x 0.080" W (6.22mm x 2.03mm)
Serie 753 Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 47
Putere pe element 80mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 16-DRT Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rezistențe 8 Număr de știfturi 16
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.100" (2.53mm)
descriere detaliata 47 Ohm ±2% 80mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 16-DRT Tipul circuitului Isolated