753163390GTR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
753163390GTR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 753163390GTR
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES ARRAY 8 RES 39 OHM 16DRT
Foi de date: 753163390GTR.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 753163390GTR
Număr parc 753163390GTR Producător CTS Electronic Components
Descriere RES ARRAY 8 RES 39 OHM 16DRT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5672 pcs Fișa cu date 753163390GTR.pdf
Toleranţă ±2% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.245" L x 0.080" W (6.22mm x 2.03mm)
Serie 753 Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 39
Putere pe element 80mW ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 16-DRT Alte nume 753163390GB
753163390GCT
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rezistențe 8
Număr de știfturi 16 Tipul de montare Surface Mount
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.100" (2.53mm)
descriere detaliata 39 Ohm ±2% 80mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 16-DRT Tipul circuitului Isolated