743C083680JP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
743C083680JP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 743C083680JP
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES ARRAY 4 RES 68 OHM 2008
Foi de date: 1.743C083680JP.pdf2.743C083680JP.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 743C083680JP
Număr parc 743C083680JP Producător CTS Electronic Components
Descriere RES ARRAY 4 RES 68 OHM 2008 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5965 pcs Fișa cu date 1.743C083680JP.pdf2.743C083680JP.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.200" L x 0.079" W (5.08mm x 2.00mm)
Serie 743 Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 68
Putere pe element 100mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2008, Concave, Long Side Terminals Alte nume 743C083680JPTR
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rezistențe 4
Număr de știfturi 8 Tipul de montare Surface Mount
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.028" (0.70mm)
descriere detaliata 68 Ohm ±5% 100mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2008, Concave, Long Side Terminals Tipul circuitului Isolated