743C083564JTR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
743C083564JTR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 743C083564JTR
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES ARRAY 4 RES 560K OHM 2008
Foi de date: 743C083564JTR.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 743C083564JTR
Număr parc 743C083564JTR Producător CTS Electronic Components
Descriere RES ARRAY 4 RES 560K OHM 2008 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5492 pcs Fișa cu date 743C083564JTR.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.200" L x 0.079" W (5.08mm x 2.00mm)
Serie 743 Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 560k
Putere pe element 100mW ambalare Tape & Reel (TR)