743C043513JP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
743C043513JP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 743C043513JP
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES ARRAY 2 RES 51K OHM 1008
Foi de date: 1.743C043513JP.pdf2.743C043513JP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
8000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 743C043513JP
Număr parc 743C043513JP Producător CTS Electronic Components
Descriere RES ARRAY 2 RES 51K OHM 1008 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1597796 pcs Fișa cu date 1.743C043513JP.pdf2.743C043513JP.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.100" L x 0.079" W (2.54mm x 2.00mm)
Serie 743 Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 51k
Putere pe element 100mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1008, Concave, Long Side Terminals Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rezistențe 2 Număr de știfturi 4
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.028" (0.70mm)
descriere detaliata 51k Ohm ±5% 100mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1008, Concave, Long Side Terminals Tipul circuitului Isolated