743C043474JP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
743C043474JP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 743C043474JP
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES ARRAY 2 RES 470K OHM 1008
Foi de date: 1.743C043474JP.pdf2.743C043474JP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
8000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 743C043474JP
Număr parc 743C043474JP Producător CTS Electronic Components
Descriere RES ARRAY 2 RES 470K OHM 1008 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1518060 pcs Fișa cu date 1.743C043474JP.pdf2.743C043474JP.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.100" L x 0.079" W (2.54mm x 2.00mm)
Serie 743 Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 470k
Putere pe element 100mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1008, Concave, Long Side Terminals Alte nume 743C043474JPTR
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rezistențe 2
Număr de știfturi 4 Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.028" (0.70mm) descriere detaliata 470k Ohm ±5% 100mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1008, Concave, Long Side Terminals