742C163221JP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
742C163221JP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 742C163221JP
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES ARRAY 8 RES 220 OHM 2506
Foi de date: 1.742C163221JP.pdf2.742C163221JP.pdf3.742C163221JP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
8000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 742C163221JP
Număr parc 742C163221JP Producător CTS Electronic Components
Descriere RES ARRAY 8 RES 220 OHM 2506 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1195714 pcs Fișa cu date 1.742C163221JP.pdf2.742C163221JP.pdf3.742C163221JP.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.252" L x 0.063" W (6.40mm x 1.60mm)
Serie 742 Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 220
Putere pe element 62.5mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2506, Concave, Long Side Terminals Alte nume 742C163221JPTR
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rezistențe 8
Număr de știfturi 16 Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.028" (0.70mm) descriere detaliata 220 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2506, Concave, Long Side Terminals