742C163220JP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
742C163220JP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 742C163220JP
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES ARRAY 8 RES 22 OHM 2506
Foi de date: 1.742C163220JP.pdf2.742C163220JP.pdf3.742C163220JP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 742C163220JP
Număr parc 742C163220JP Producător CTS Electronic Components
Descriere RES ARRAY 8 RES 22 OHM 2506 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 207220 pcs Fișa cu date 1.742C163220JP.pdf2.742C163220JP.pdf3.742C163220JP.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.252" L x 0.063" W (6.40mm x 1.60mm)
Serie 742 Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 22
Putere pe element 62.5mW ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 2506, Concave, Long Side Terminals Alte nume 742C163220JPDKR
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rezistențe 8
Număr de știfturi 16 Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.028" (0.70mm) descriere detaliata 22 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2506, Concave, Long Side Terminals