740X043561JP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
740X043561JP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 740X043561JP
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES ARRAY 2 RES 560 OHM 0302
Foi de date: 740X043561JP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 740X043561JP
Număr parc 740X043561JP Producător CTS Electronic Components
Descriere RES ARRAY 2 RES 560 OHM 0302 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2716837 pcs Fișa cu date 740X043561JP.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.032" L x 0.024" W (0.80mm x 0.60mm)
Serie 740 Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 560
Putere pe element 31mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0302 (0805 Metric), Convex, Long Side Terminals Alte nume 740X043561J
740X043561JPTR
740X043561JTR
740X043561JTR-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rezistențe 2
Număr de știfturi 4 Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.018" (0.45mm) descriere detaliata 560 Ohm ±5% 31mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0302 (0805 Metric), Convex, Long Side Terminals