740X043154JP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
740X043154JP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 740X043154JP
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES ARRAY 2 RES 150K OHM 0302
Foi de date: 740X043154JP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 740X043154JP
Număr parc 740X043154JP Producător CTS Electronic Components
Descriere RES ARRAY 2 RES 150K OHM 0302 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3086933 pcs Fișa cu date 740X043154JP.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.032" L x 0.024" W (0.80mm x 0.60mm)
Serie 740 Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 150k
Putere pe element 31mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0302 (0805 Metric), Convex, Long Side Terminals Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rezistențe 2 Număr de știfturi 4
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.018" (0.45mm)
descriere detaliata 150k Ohm ±5% 31mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0302 (0805 Metric), Convex, Long Side Terminals Tipul circuitului Isolated