RTAP41S10M25NP
C&KC&K
C&K
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RTAP41S10M25NP
Producator / Marca: C&K
Descrierea produsului SWITCH ROTARY 10POS 20MA 25V
Foi de date: RTAP41S10M25NP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
480 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RTAP41S10M25NP
Număr parc RTAP41S10M25NP Producător C&K
Descriere SWITCH ROTARY 10POS 20MA 25V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 16371 pcs Fișa cu date RTAP41S10M25NP.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 25V Tensiunea nominală - AC 25V
Stilul de terminare PC Pin Serie RTA
Dimensiunile de tăiere a panoului Circular - 10.20mm Dia Forța de operare 5.099gfm
Numărul de poziții 10 Numărul de poliți pe punte 1
Numărul de punți 1 Tipul de montare Panel Mount, Through Hole
Indicele se oprește Fixed Caracteristici -
descriere detaliata Rotary Switch 10 Position SP10T 20mA (AC/DC) 25VAC Panel Mount, Through Hole Adâncimea din spatele panoului 12.60mm
Ratingul curent 20mA (AC/DC) Contactare Timing Non-Shorting (BBM)
Materiale de contact Brass Contactați Finish Gold
Circuit pe punte SP10T Unghiul de aruncare 36°
Tipul actuatorului Round (6mm Dia), Slotted Lungimea actuatorului 25.00mm