RTAP3EW12M50NS
C&KC&K
C&K
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RTAP3EW12M50NS
Producator / Marca: C&K
Descrierea produsului SWITCH ROTARY 12POS 150MA 60V
Foi de date: RTAP3EW12M50NS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
480 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RTAP3EW12M50NS
Număr parc RTAP3EW12M50NS Producător C&K
Descriere SWITCH ROTARY 12POS 150MA 60V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 12477 pcs Fișa cu date RTAP3EW12M50NS.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 60V Tensiunea nominală - AC 60V
Stilul de terminare PC Pin Serie RTA
Dimensiunile de tăiere a panoului Circular - 10.20mm Dia Forța de operare 5.099gfm
Numărul de poziții 12 Numărul de poliți pe punte -
Numărul de punți 1 Tipul de montare Panel Mount, Through Hole
Indicele se oprește Continuous Caracteristici -
descriere detaliata Rotary Switch 12 Position BCD with Complement 150mA (AC/DC) 60VAC Panel Mount, Through Hole Adâncimea din spatele panoului 12.60mm
Ratingul curent 150mA (AC/DC) Contactare Timing Non-Shorting (BBM)
Materiale de contact Brass Contactați Finish Silver
Circuit pe punte BCD with Complement Unghiul de aruncare 30°
Tipul actuatorului Round (6mm Dia), Slotted Lungimea actuatorului 50.00mm