CRM2512-FX-R150ELF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CRM2512-FX-R150ELF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CRM2512-FX-R150ELF
Producator / Marca: Bourns, Inc.
Descrierea produsului RES 0.15 OHM 1% 2W 2512
Foi de date: CRM2512-FX-R150ELF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
8000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CRM2512-FX-R150ELF
Număr parc CRM2512-FX-R150ELF Producător Bourns, Inc.
Descriere RES 0.15 OHM 1% 2W 2512 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 452844 pcs Fișa cu date CRM2512-FX-R150ELF.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 2512 Dimensiune / Dimensiune 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Serie CRM2512 Rezistenţă 150 mOhms
Putere (Wați) 2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2512 (6432 Metric) Alte nume CRM2512-FX-R150ELF-ND
CRM2512-FX-R150ELFTR
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm) Caracteristici Current Sense
Rata de eșec - descriere detaliata 150 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Thick Film