CRM2512-FX-R120ELF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CRM2512-FX-R120ELF
Producator / Marca: Bourns, Inc.
Descrierea produsului RES 0.12 OHM 1% 2W 2512
Foi de date: CRM2512-FX-R120ELF.pdf
  • Mesaj
Specificațiile CRM2512-FX-R120ELF
Număr parc CRM2512-FX-R120ELF Producător Bourns, Inc.
Descriere RES 0.12 OHM 1% 2W 2512 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 399961 pcs Fișa cu date CRM2512-FX-R120ELF.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 2512 Dimensiune / Dimensiune 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Serie CRM2512 Rezistenţă 120 mOhms
Putere (Wați) 2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2512 (6432 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm)
Caracteristici Current Sense Rata de eșec -
descriere detaliata 120 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Thick Film Compoziţie Thick Film