70F335AI
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
70F335AI Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 70F335AI
Producator / Marca: Bourns, Inc.
Descrierea produsului FIXED IND 33UH 208MA 2.76 OHM TH
Foi de date: 70F335AI.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 70F335AI
Număr parc 70F335AI Producător Bourns, Inc.
Descriere FIXED IND 33UH 208MA 2.76 OHM TH Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3529 pcs Fișa cu date 70F335AI.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.170" Dia x 0.250" L (4.32mm x 6.35mm)
ecranare Unshielded Serie 70F
Evaluări - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
ambalare Bulk Pachet / Caz Axial
Alte nume M7330 Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Iron Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frecventa de inductie - test 2.5MHz Inductanţă 33µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 10MHz
descriere detaliata 33µH Unshielded Wirewound Inductor 208mA 2.76 Ohm Max Axial Rezistența DC (DCR) 2.76 Ohm Max
Ratingul curent 208mA Curent - saturație -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
70F337AP
70F337AP
Producători: Bourns, Inc.
Descriere: FIXED IND 330NH 1.69A 700 MOHM
In stoc: 4820 pcs
Descarca: 70F337AP.pdf
RFQ
70F334AI-RC
70F334AI-RC
Producători: Bourns, Inc.
Descriere: FIXED IND 330UH 103MA 13.9 OHM
In stoc: 5369 pcs
Descarca: 70F334AI-RC.pdf
RFQ
70F335AI-RC
70F335AI-RC
Descriere: FIXED IND 33UH 208MA 2.76 OHM TH