70F333AI
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 70F333AI
Producator / Marca: Bourns, Inc.
Descrierea produsului FIXED IND 3.3MH 53MA 51.6 OHM TH
Foi de date: 70F333AI.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 70F333AI
Număr parc 70F333AI Producător Bourns, Inc.
Descriere FIXED IND 3.3MH 53MA 51.6 OHM TH Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 2978 pcs Fișa cu date 70F333AI.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.260" Dia x 0.380" L (6.60mm x 9.65mm)
ecranare Unshielded Serie 70F
Evaluări - Q @ Freq 52 @ 250kHz
ambalare Bulk Pachet / Caz Axial
Alte nume M7332 Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Iron Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frecventa de inductie - test 250kHz Inductanţă 3.3mH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 800kHz
descriere detaliata 3.3mH Unshielded Wirewound Inductor 53mA 51.6 Ohm Max Axial Rezistența DC (DCR) 51.6 Ohm Max
Ratingul curent 53mA Curent - saturație -