Q3-0.005-00-11
BergquistBergquist
Bergquist
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Q3-0.005-00-11
Producator / Marca: Bergquist
Descrierea produsului THERM PAD 33.32MMX19.35MM BLACK
Foi de date: 1.Q3-0.005-00-11.pdf2.Q3-0.005-00-11.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4900 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Q3-0.005-00-11
Număr parc Q3-0.005-00-11 Producător Bergquist
cantitate valabila 1328910 pcs Fișa cu date 1.Q3-0.005-00-11.pdf2.Q3-0.005-00-11.pdf
folosire TO-66 Tip Pad, Sheet
Grosime 0.0050" (0.127mm) Rezistența termică 0.35°C/W
Conductivitate termică 2.0 W/m-K Formă Rhombus
Serie Q-Pad® 3 Contur 33.32mm x 19.35mm
Alte nume BER155
Q3-11
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Elastomer Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
descriere detaliata Thermal Pad Black 33.32mm x 19.35mm Rhombus Culoare Black