Q3-0.005-00-05
BergquistBergquist
Q3-0.005-00-05 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Q3-0.005-00-05
Producator / Marca: Bergquist
Descrierea produsului THERM PAD 41.91MMX28.96MM BLACK
Foi de date: 1.Q3-0.005-00-05.pdf2.Q3-0.005-00-05.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1700 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Q3-0.005-00-05
Număr parc Q3-0.005-00-05 Producător Bergquist
cantitate valabila 378680 pcs Fișa cu date 1.Q3-0.005-00-05.pdf2.Q3-0.005-00-05.pdf
folosire TO-3 Tip Pad, Sheet
Grosime 0.0050" (0.127mm) Rezistența termică 0.35°C/W
Conductivitate termică 2.0 W/m-K Formă Rhombus
Serie Q-Pad® 3 Contur 41.91mm x 28.96mm
Alte nume BER122
Q3-05
Q300050005
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Elastomer Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
descriere detaliata Thermal Pad Black 41.91mm x 28.96mm Rhombus Culoare Black