SCMD4D10C-3R3
BelBel
SCMD4D10C-3R3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SCMD4D10C-3R3
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului FIXED IND 3.3UH 1.16A 200 MOHM
Foi de date: SCMD4D10C-3R3.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SCMD4D10C-3R3
Număr parc SCMD4D10C-3R3 Producător Bel
Descriere FIXED IND 3.3UH 1.16A 200 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 177599 pcs Fișa cu date SCMD4D10C-3R3.pdf
Tip - Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.252" L x 0.197" W (6.40mm x 5.00mm)
ecranare Shielded Serie SCMD4D10C
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 100kHz
Inductanţă 3.3µH Înălțime - așezată (Max) 0.047" (1.20mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 3.3µH Shielded Inductor 1.16A 200 mOhm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 200 mOhm Max Ratingul curent 1.16A
Curent - saturație 1.37A